#2017-07-27 00:02:23 

prawdomówny

Użytkownik

Witam serdecznie. Zakładam ten wątek, ponieważ potrzebuję pomocy osób doświadczonych w temacie odchudzania… chodzi mi przede wszystkim o odchudzenie brzucha. Wiadomo, że wielu facetów z wiekiem ma skłonności do tego, że brzuszek rośnie w niekontrolowany sposób. Ja niestety do nich należę a bardzo chciałbym zacząć z tym walczyć, póki nie ma tragedii :D Znacie może jakieś sprawdzone, skuteczne suplementy diety na odchudzanie dla mężczyzn?? Z gory dziękuję za pomoc!
#2017-07-27 00:49:49 

ScReAmEr

Użytkownik

To prawda… niestety brzuch jest częścią ciała, z która faceci maja największy problem I z doświadczenia wiem, że naprawdę trudno się go pozbyć. Ja zacząłem jeździć na rowerze I bniegac przynajmniej dwa razy w tygodniu
#2017-07-27 03:32:06 

prawdomówny

Użytkownik

Witaj, ja polecam zapisac sie na silownie! Jak juz sie zapiszesz I oplacisz karnet to bedziesz mial mobilizację do tego, aby zaczac sie ruszac…
#2017-07-27 05:36:22 

mazurek

Użytkownik

Potwierdzam, siłownia to bardzo dobry pomysl na zrzucenie zbednych kilogramow!!! Polecam zapisac sie na silownie z kims – z kumplem albo dziewczyna, lepiej sie zmobilizowac!
#2017-07-27 08:05:28 

gibon

Użytkownik

Ćwiczenia, cwiczenia I jeszcze raz cwiczenia! Choc nie ukrywam, ze suplementy diety, dobrze dobrane równiez duzo daja. Wspomagaja odchudzanie, na pewno a najlepsze sa te, ktore przyspieszaja przemiane materii i san a baize naturalnych skladnikow. Warto poczytac w necie opinie na ich temat, ja na przyklad swoje tabletki na odchudzanie dla mężczyzn znalazłem na jednym z rankingow na najlepsze produkty tego typu. Podsylam link do stronki http://tabletki-odchudzanie.net.pl/ – powinienes znaleźć tutaj cos dla siebie.
#2017-07-27 08:13:57 

prawdomówny

Użytkownik

Dziekuje!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015