#2017-08-09 00:16:38 

Robert Damaziak

Użytkownik

Chcę wyjechać do pracy w Niemczech, ale nie wiem na jaką pracę warto zwracać uwagę. Macie jakieś doświadczenia, którymi moglibyście się podzielić? Może znacie też jakieś miejsca, w których nietrudno znaleźć pracę?
#2017-08-09 01:42:44 

industrial

Użytkownik

Generalnie teraz to już dość trudno o pracę w Niemczech, bo są zalane falą imigrantów. Jeżeli jednak się uprzesz to najlepiej poszukać przez jakiegoś pośrednika albo po znajomości. Uważaj jednak na pośredników, bo nie wszyscy są uczciwi.
#2017-08-09 02:06:45 

bombka

Użytkownik

A może chciałbyś opiekować się osobami starszymi? Jeżeli tak to weź sprawdź sobie firmę laxocare.pl, która organizuje turnusy dla opiekunów i opiekunek. Ważne jest to, że wszelkie formalności są po stronie pośrednika, a Ty interesujesz się wyłącznie swoją pracą.
#2017-08-09 05:03:56 

Robert Damaziak

Użytkownik

To świetnie się składa, bo mam ukończone ratownictwo medyczne, pracowałem kilka lat w domu starców i ukończyłem też kilka kursów, więc pewnie nadawałbym się do takiej pracy. Co myślisz?
#2017-08-09 05:15:38 

bombka

Użytkownik

Myślę, że jesteś idealnym kandydatem. Ponadto praca w Niemczech jako opiekun jest najlepszym co może Ci się trafić. Nie jest to wyjątkowo ciężka praca, masz sporo benefitów, a całe wynagrodzenie jest dla Ciebie, bo wyżywienie i zakwaterowanie zapewnia dana rodzina. Sprawdź sobie oferty pracy na http://laxocare.pl/oferty-pracy/ może akurat doszło coś nowego, ciekawego.
#2017-08-09 08:11:56 

musztarda

Użytkownik

Ja jechałam kilka razy z tą firmą i najważniejsze jest to, że odprowadzają oni wszystkie ważne składki i podatki, więc pracujesz w 100-procentach legalnie. Ponadto prowadzą selekcję ogłoszeń - nie musisz obawiać się, że trafisz gdzieś, gdzie będą traktować Cię jak niewolnika. Moim zdaniem musisz spróbować, bo to naprawdę dość duża szansa na dobrą pracę, w szczególności patrząc na Twoje doświadczenie zawodowe.
#2017-08-09 09:08:20 

star_peace

Użytkownik

A moim zdaniem lepiej zostać z rodziną w Polsce i poszukać czegoś tutaj. Zostawić żonę i dzieci same w domu to też trochę nieodpowiedzialne. W domu bez faceta często źle się dzieje. Dzieciaki schodzą na złe drogi, a żony sobie nie radzą i szukają pomocy u innych mężczyzn. Nie polecam.
#2017-08-09 10:42:33 

Robert Damaziak

Użytkownik

Nie założyłem jeszcze rodziny, więc śmiało mogę jechać! Dzięki za pomoc i podpowiedzi. Jestem pewien, że uda mi się:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015