#2016-11-20 00:11:28 

happy_witch

Użytkownik

Cześć, podczas karmienia naszego maluszka bardzo bolą mnie piersi i planuję odstawić małego, aby zacząć karmić go z butelki. Potrzebuję jednak jakichś dobrych butelek oraz ewentualnie jakiegoś kremu na piersi. Macie może coś sprawdzonego?
#2016-11-20 02:29:05 

musztarda

Użytkownik

Ja kupuję zawsze wszelkie produkty od marki, której produkty możesz sobie przejrzeć tutaj https://www.aptekagemini.pl/manufacturer/medela. Zobacz jakie mają butelki, jakie kremy oraz inne produkty, a na pewno coś będzie odpowiadało Twoim potrzebom. Butelki możesz też kupić od innych producentów, nie ma jakiejś wielkiej różnicy w tej kwestii, ale krem radziłabym wziąć właśnie od tego producenta.
#2016-11-20 03:39:47 

happy_witch

Użytkownik

O, wygląda to dość ciekawie, pewnie spróbuję coś kupić, ale najpierw muszę poczytać na ten temat więcej, bo to w końcu dość poważna sprawa. Z karmieniem malucha nie ma co eksperymentować. A mam jeszcze zupełnie inną sprawę – szukam jakiejś odżywki do ciemnych włosów. Przez opiekę nad maluchem zaniedbałam trochę siebie i stwierdziłam, że czas wrócić do formy. Polecicie coś?
#2016-11-20 05:22:20 

industrial

Użytkownik

Żona ostatnio kazała mi też szukać właśnie jakąś odżywkę do ciemnych włosów. Ja po długich poszukiwaniach zamówiłem coś takiego - https://www.aptekagemini.pl/wax-angielski-pilomax-henna-maska-regenerujaca-do-wlosow-zniszczonych-ciemnych-480ml.html. Ma w pełni bezpieczny dla włosów i skóry głowy skład, jest polecane przez liczne towarzystwa dermatologicz-ne, a przede wszystkim produkt jest wykonywany z naturalnych składników.
#2016-11-20 07:26:47 

musztarda

Użytkownik

Nie spodziewałabym się, że na takim forum będzie udzielał się mężczyzna, a dodatkowo, że będzie mówił na temat odżywek dla kobiet. Trzeba to gdzieś odnotować:)
#2016-11-20 09:32:00 

happy_witch

Użytkownik

Ja też bym się nie spodziewała, ale z tego co widzę to wie o czym mówi, więc chyba warto zaufać. Zamówiłam już wszystko do karmienia maluszka oraz trochę kosmetyków dla siebie, aby zadbać o własny wygląd. Dzięki za pomoc i opinie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015