#2017-09-29 03:37:57 

wieczna_panna

Użytkownik

Próbuję już od kilku miesięcy schudnąć, ale mi nie wychodzi. Całkowicie wyeliminowałam cukry, nie jem słodyczy, nie piję napojów gazowanych. Staram się jeść regularnie i to żywność dietetyczną, czyli białe mięso, warzywa i owoce w stałych porach. Już nie wiem co robię nie tak. Proszę napiszcie mi co wy jecie, jakie produkty dietetyczne spożywać a jakich unikać?
#2017-09-29 06:18:26 

AndromedaX

Użytkownik

To co jednym służy innym niekoniecznie. Skoro trzymasz jakąś tam dietę, jesz regularnie i zdrowo a mimo to waga stoi w miejscu może warto by było pójść po radę do dietetyka, albo zrobić jakieś badania np na hormony.
#2017-09-29 07:30:11 

mazurek

Użytkownik

A ja mówię że najważniejsze są ćwiczenia, jak tylko jesz dietetyczne potrawy a nie ćwiczysz to co się dziwić że nie ma efektu.
#2017-09-29 08:42:21 

musztarda

Użytkownik

To prawda, że przy odchudzaniu ważne są ćwiczenia, sama się o tym przekonałam. Ale najlepsze efekty daje zbilansowana i zdrowa dieta. Jesli chodzi o artykuły dietetyczne, to najważniejsze żeby były ekologiczne, bez pestycydów i innej chemii, polecam kupowac je w sklepach ze zdrową żywnością, zeby było taniej ja kupuję większe zapasy przez internet na http://www.pronatura.com.pl/produkty/dietetyczne znajdziesz cała listę produktów dietetycznych, które nie tylko mają niski poziom kalorii, ale są też naturalne. U mnie zmiana żywności na eko wpłynęła bardzo pozytywnie na efekty odchudzania, moze u ciebie też to wystarczy.
#2017-09-29 10:19:38 

ScReAmEr

Użytkownik

Dużo też zależy od nawyków żywieniowych, może powinnaś zmienić pory o których zjadasz poszczególne posiłki? Na pewno trzeba wybierać białe mięso, ewentualnie wołowina i cielęcina. Unikaj warzyw strączowych, bo powodują wzdęcia i u niektórych osób potrafią zatrzymywac wodę w organizmie. Ogólnie ja jestem zwolennikiem diety dostosowanej do grupy krwi, także też polecam o tym poczytać.
#2017-09-29 10:57:53 

mazurek

Użytkownik

To jak trenujesz to?
#2017-09-29 11:29:27 

wieczna_panna

Użytkownik

Chodze na basen i słownie 3 x tygodniowo, do tego rowerek, rolki i bieganie. Nie mam więcej czasu bo pracuję na 2 etety. Waże oobecnie 89 kg przy wzroście 173. Na razie postanowiłam skorzystać z porady kupowania zdrowej żywności, może rzeczywiście te wszystkie sterydy i chemia w jedzeniu po prostu mi nie służą.
#2017-09-29 12:20:10 

mazurek

Użytkownik

No ok, życzę powodzenia. Daj znać za jakiś czas jak ci idzie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015