#2017-10-19 01:41:08 

prawdomówny

Użytkownik

Szukam kancelarii adwokackiej, która ma doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu ograniczenia władzy rodzicielskiej jednemu z rodziców. W tej chwili moje dzieci są razem z matką, ale wiem że ona nadużywa alkoholu i chcę, żeby dzieci zamieszkały ze mną. Czy w ogóle jest jakakolwiek szansa, że sąd stanie po mojej stronie?
#2017-10-19 02:37:04 

industrial

Użytkownik

wiesz, polskie sądy zwykle stają za matką, takze nawet najlepszy adwokat może nie pomóc, ale walczyc zawsze warto. W końcu chodzi o dobro Twoich dzieci.
#2017-10-19 03:31:01 

ScReAmEr

Użytkownik

Jeśli szukasz pomocy w zakresie ustalenia władzy rodzicielskiej to kancelaria z Warszawy i to jakaś dobra, na pewno Ci się przyda. Tak czy inaczej potrzebne będą Ci mocne dowody, że matka dzieci jest uzależniona i zaniedbuje dzieci. Informacji na temat samych spraw odnośnie ustalenia prawa opieki nad dziećmi itd. Możesz poszukać na tej stronie http://prosterozwody.pl/wladza-rodzicielska/. Tam jest dokładnie wyjaśnione czym jest władza rodzicielska i kiedy można ją ograniczyć.
#2017-10-19 05:32:07 

gibon

Użytkownik

mozesz zglosic sie do jakiegos stowarzyszenia ojcow, napewno podpowiedza jak powinienes postapic
#2017-10-19 07:12:38 

musztarda

Użytkownik

przykra sytuacja i jeśli żona rzeczywiście przez alkohol zaniedbuje dzieci to masz pełne prawo przejąć nad nimi opiekę, trzymam za ciebie kciuki
#2017-10-19 09:54:26 

prawdomówny

Użytkownik

dzięki za wsparcie i informacje, wiem że będzie trudno, ale sie nie poddam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015