#2017-12-27 03:59:12 

wieczna_panna

Użytkownik

Cześć, mam problem i mam nadzieję, że pomożecie mi go rozwiązać. Mój kierownik budowy zaproponował mi jakąś przydomową oczyszczalnie bo nie mam dostępu do kanalizacji, a ja trochę boje się wszelkich nowinek technicznych i wolałabym coś co już jest sprawdzone. Kto sprzedaje przyzwoite, duże szamba? Ktoś wie?
#2017-12-27 06:44:50 

ScReAmEr

Użytkownik

Czemu boisz się oczyszczalni? Nie jest skomplikowana w obsłudze.
#2017-12-27 07:41:03 

Robert Damaziak

Użytkownik

Ja się jej wcale nie dziwię. Też mi to proponowali, ale wolę, żeby raz na jakiś czas oczyszczalnia odebrała ode mnie ścieki i mam święty spokój. Ja skorzystałem z usług tego zakładu: http://nowogrod.fabeton.pl/ i jestem super zadowolony. Jak przywieźli zbiornik, to już wiedziałem, że nie będę miał kłopotu. Mam sporo miejsca koło domu więc zamówiłem naprawdę duży i solidnie wykonany. Oni go odlewają ze specjalnego betonu i zbroją a potem jeszcze impregnują, tak że o przeciekaniu nie ma mowy.
#2017-12-27 07:49:11 

ScReAmEr

Użytkownik

Przecież beton jest porowaty, to wcześniej czy później i tak przecieknie.
#2017-12-27 09:18:22 

Robert Damaziak

Użytkownik

To znaczy, że w każdym domu byłaby wilgoć, fundamenty też są z betonu. Po to jest izolacja i impregnacja, prawda.
#2017-12-27 10:11:39 

gibon

Użytkownik

To chyba w tej samej firmie zamawialiśmy. Ja zamawiałem swoje zbiorniki na tej stronie: http://konstancin-jeziorna.fabeton.pl/. Mogę ich naprawdę z czystym sumieniem polecić. Dostałem certyfikat, który w pełni zadowolił urząd odbierający dom. Ja mam tak zrobione szambo, że wybieram nieczystości raz na rok. Są dwa zbiorniki jeden obok drugiego z drenażem i do pierwszego wrzucam bakterie, które zjadają to co nie może pójść do gleby. Fantastyczne rozwiązanie.
#2017-12-27 11:20:15 

assasin

Użytkownik

Widzę, że zdecydowaliśmy się na tego samego wykonawcę, tylko że ja w innym mieście. Zobacz tu: http://plonsk.fabeton.pl/. Też mam dwa zbiorniki, ale jeden na drugim, bo działkę mam niedużą. Funkcjonuje wszystko bez zastrzeżeń. Najbardziej podobała mi się instalacja. Fachowy sprzęt, doświadczeni ludzie, poszło szybko i gładko, a i cena też bardzo zadawalająca. Widać, że montują tego dużo, bo maja niesamowitą wprawę.
#2017-12-27 12:39:19 

wieczna_panna

Użytkownik

No to chyba nie mam się nad czym zastanawiać. Tyle pozytywnych głosów. Szukam numeru i dzwonię.
#2017-12-27 13:17:23 

mazurek

Użytkownik

Ja też bym sobie takie eleganckie betonowe szambko w Kątach Wrocławskich zafundował. A skąd oni są, wiecie. No bo z tego co widzę, to nie mają problemu żeby dojechać gdziekolwiek.
#2017-12-27 13:26:24 

assasin

Użytkownik

To śląska firma, ale działa na terenie całej Polski i o ile wiem także w niektórych krajach Unii.
#2017-12-27 13:37:24 

prawdomówny

Użytkownik

Tak, są ze Śląska, ale nie ma problemu, żeby przyjechać z montażem choćby do Szczecina. W Łomiankach szamb betonowych przez nich zakładanych jest całe mnóstwo. A i zbiorniki na deszczówkę przez nich instalowane są też bardzo popularne u nas.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015