#2018-01-09 23:27:18 

bombka

Użytkownik

Mam do was pytanie, czy myślicie że naklejenie na ścianę w sypialni takiej fototapety będzie miało korzystny wpływ na sen? Wiem że kolor jak najbardziej ma ale może ktoś z was ma taką tapetę i zauważył jakąś różnicę? Z góry dziękuję za sensowne odpowiedzi.
#2018-01-09 23:54:53 

musztarda

Użytkownik

Nie mam czegoś takiego akurat w sypialni ale mam motyw lasy w salonie. Nie wiem czy to wpływ tapety ale od jakiegoś czasu dużo częściej zdarza mi się zasnąć przed telewizorem. Może to kwestia szybszego trybu życia a może faktycznie ta fototapeta ma jakiś taki wpływ :) Kto to wie.
#2018-01-10 02:12:17 

Robert Damaziak

Użytkownik

Jest w internecie naprawdę sporo tematów gdzie ludzie piszą jak różnego rodzaju barwy, dźwięki lub obrazy pozytywnie wpływają na sen. Nie wiem czy samo przyklejenie fototapety da jakąś zmianę, ale w połączeniu z kolorem ścian itp. może się przełożyć na lepszy sen :)
#2018-01-10 03:03:41 

ScReAmEr

Użytkownik

Trochę odbiegnę od tematu, ale jak już mówimy o obrazach i dźwiękach to moja żona na noc zakłada słuchawki i słucha szumu fal. Podobno ma to działać relaksacyjnie. Co do fototapety to nie wiem, przecież i tak jak idziesz spać to masz zamknięte oczy :P
#2018-01-10 05:55:57 

pietruszkowa

Użytkownik

U mnie w sypialni wisi taka fototapeta brzozy a właściwie cały lasek pomaga mi przed snem się skoncentrować i przez to łatwiej zasypiam. Jeżeli interesuje cię taki wzór to polecam zajrzeć na stronę http://naklejkomania.eu/87-fototapety-drzewa. Mają tam naprawdę mnóstwo ciekawych wzorów.
#2018-01-10 06:55:19 

assasin

Użytkownik

Jeżeli mówisz o koncentracji to jak najbardziej się zgodzę ale jeżeli chodzi o sam sen to nie wiem czy ma to aż taki wpływ. Prawda jest taka że nikt nie poruszał jeszcze naukowo tematu zasypiania przy fototapecie. Jeżeli jakiś efekt jest to najlepiej będzie jak wypróbujesz go na własnej skórze :)
#2018-01-10 08:37:36 

bombka

Użytkownik

I taki mam właśnie zamiar. Taka tapeta to był najpierw pomysł na dekorację ale później pomyślałam że odpowiednie barwy pomogą mi mieć lepszej jakości sen. Jeżeli okaże się że będzie to działać to fajnie, jak nie to przynajmniej sypialnia będzie dobrze wyglądać :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015