#2018-01-22 23:42:21 

Robert Damaziak

Użytkownik

Mam taki problem. Kiedy jest zima i często noszę czapkę to na głowie pojawiają się plamki z których łuszczy się skóra co daje efekt łupieżu. Czy znacie może jakieś skuteczne leki dostępne bez recepty które pozwolą mi się uporać z tym problemem? Najlepiej coś w formie maści do doraźnego stosowania.
#2018-01-22 23:56:41 

musztarda

Użytkownik

Jeżeli masz taki problem to najlepiej było by się wybrać do dermatologa. Jak uda mi się znaleźć maść którą ja stosowałam to wyślę ci nazwę ale wydaje mi się że miałam ją przepisaną właśnie od lekarza. Wydaje mi się że może być to maść na receptę.
#2018-01-23 01:27:16 

bombka

Użytkownik

Pewnie ta maść o której mówisz była z jakimś antybiotykiem. Są na rynku różnego rodzaju specyfiki które można też kupić bez recepty. Na stronie aptekamini.pl możesz znaleźć kilkanaście takich produktów z opisem działania. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie :)
#2018-01-23 01:36:05 

ScReAmEr

Użytkownik

Jak szukasz czegoś bez recepty to głównie są to różnego rodzaju szampony albo żele. Wydaje mi się że skuteczność jest dużo mniejsza niż w przypadku maści przepisanej na receptę ale jeżeli twój problem nie jest poważny to może to wystarczy. Nie zaszkodzi spróbować.
#2018-01-23 03:43:41 

prawdomówny

Użytkownik

Też byłem kiedyś z tym u lekarza i stwierdził że to łuszczyca skóry głowy leki bez recepty znajdziesz na https://www.aptekamini.pl/category/pielegnacja-wlosow-i-skory-glowy-luszczyca. Na mnie podziałał szampon ducray więc może warto by było go wypróbować. Pierwsze pozytywne zmiany widziałem już po tygodniu ;)
#2018-01-23 05:41:51 

Lulamay

Użytkownik

Właśnie miałam pisać o tej firmie. Bardzo fajny jest też krem. Jak pierwszy raz zobaczyłam cenę to trochę się przestraszyłam, ale stwierdziłam że jeżeli to ma zadziałać to nie będzie kosztować tyle co normalny szampon w sklepie.
#2018-01-23 08:03:46 

happy_witch

Użytkownik

No a produkty takie jak nizoral nie mają takiego działania? Kiedyś ten szampon był tak mocno reklamowany więc może faktycznie ma skuteczne działanie. Chyba że nie jest on już dostępny a ja nic o tym nie wiem.
#2018-01-23 08:15:05 

mazurek

Użytkownik

Używałem nizoral i szczerze mówiąc to nie widziałem żadnych konkretnych rezultatów. Może kuracja była zbyt krótka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015