#2018-01-11 07:17:26 

happy_witch

Użytkownik

Hej wszystkim. W mieszkaniu które dostałam po babci mam cały komplet mebli kuchennych. Fronty są już zniszczone a że nie mam teraz kasy na nowe meble to pomyślałam o okleinie. Jak myślicie czy to dobry i trwały sposób? Gdzie kupić okleiny meblowe?
#2018-01-11 08:05:50 

AndromedaX

Użytkownik

Pewnie że tak! Sama oklejałam drzwi taką okleiną imitującą drewno i mega fajnie to wyszło. Najlepiej zobacz sobie na youtube albo gdzieś w internecie jak to się robi bo mimo wszystko nie jest to takie proste ;) Ja zamawiałam na tapetuj.pl bo mają tam naprawdę duży wybór. Od wyboru do koloru :D
#2018-01-11 08:19:06 

happy_witch

Użytkownik

No właśnie chyba naklejanie tego najbardziej mnie martwi. Niby wiem jak to się robi ale boje się ze zaraz mi się gdzieś pozagina albo wyskoczą jakieś bąble. Raz już próbowałam przyciemniać szyby folią i cała poszła do kosza :P
#2018-01-11 10:14:02 

Robert Damaziak

Użytkownik

Dobrze jest mieć kogoś do pomocy bo łatwiej jest wtedy wszystko równo nakleić. Najepiej poszukaj sobie poradnika gdzie jest wszystko opisane krok po kroku ;)
#2018-01-11 11:58:40 

mazurek

Użytkownik

E tam, nic trudnego :P Jak będziesz sobie powoli odsłaniać po kawałku okleinę to wszystko powinno wyjść równo. Tylko nie bierz przykładu z mojej dziewczyny która wyciskała powietrze plastikową skrobaczką do szyb :D
#2018-01-11 14:00:55 

dziwna

Użytkownik

Pomysł dobry a co do trwałości to nie mogę narzekać ;) Robiłam to ponad rok temu i wszystko wygląda jak nowe. Do tego bardzo fajnie się to czyści :) Jak lubisz mieć w czym wybierać to zajrzyj na https://tapetuj.pl/category/okleiny-meblowe. Mają tam mnóstwo wzorów ;)
#2018-01-11 15:06:06 

ScReAmEr

Użytkownik

Okleina to spoko opcja. Zastanawiałem się jeszcze czy nie malować farbą olejną ale to trochę więcej roboty a efekt wydaje mi się dużo gorszy. Przy okazji pewnie uwalił bym całą kuchnie :P Widziałem na allegro sporo fajnych wzorów tylko ciężko mi powiedzieć jak z jakością :/
#2018-01-11 15:54:14 

assasin

Użytkownik

Jak już coś masz kupować to polecam produkty od firmy d-c-fix. W internecie masz duży wybór ale sam raz się skusiłem niską ceną i powiem tylko tyle, porażka! Klej wytrzymał jakieś 3 miesiące.
#2018-01-11 17:52:00 

pietruszkowa

Użytkownik

Przed naklejaniem trzeba dobrze wyczyścić powierzchnie i odtłuścić. Jak tego nie zrobiłeś to się nie dziw że okleina odpadła po tak krótkim czasie. Czasem trzeba trochę pomyśleć ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015