#2019-05-20 19:05:59 

wieczna_panna

Użytkownik

Mam w planach zacząć swoją przygodę z zakupami online, jeśli chodzi o obuwie, bo nigdy wcześniej tego nie robiłam. No i już mam masę wątpliwości, ale największe to takie, jak upewnić się, że dana firma ma oryginalne obuwie? Macie jakieś sposoby na weryfikację? A może po prostu polecicie mi jakieś godne zaufania miejsce?
#2019-05-20 21:08:53 

joanna

Użytkownik

Po prostu dużo czytaj, w internecie tworzą się społeczności, które ostrzegają się przed różnymi dziwnymi miejscami, zajrzyj tam po prostu.
#2019-05-20 22:56:41 

Robert Damaziak

Użytkownik

A nie masz znajomych? Przecież wystarczy pierwsze lepiej koleżanki zapytać, gdzie sobie zamawia i czy jest zadowolona…ja nie wiem ludzie, czasem Wasze problemy są po prostu niesamowite.
#2019-05-20 23:38:07 

wieczna_panna

Użytkownik

Może Ciebie to bawi, ale ja pytam zupełnie poważnie i nie, uwierz, nie mam się kogo zapytać w kręgu swoich znajomych. Nikt nie kupował butów właśnie w ten sposób. Ja też zawsze chodziłam do sklepów, ale słabo z pieniędzmi ostatnio, a w necie jednak sporo taniej.
#2019-05-20 23:59:04 

musztarda

Użytkownik

Według mnie spokojnie możesz sobie zamawiać takie rzeczy na stronie ctxsport.com, mam duże zaufanie do tego sklepu. Sprzedają obuwie wielu producentów, wyłącznie znanych marek i wybór jest dosłownie ogromny. Buty są sprzedawane z gwarancją oryginalności, a i ja sama wielokrotnie kupowałam, nigdy się nie zawiodłam.
#2019-05-21 02:38:49 

mazurek

Użytkownik

Wiesz co, tak szczerze to jak zaglądasz do sklepu Nike po prostu wiele można powiedzieć po samym poziomie cen. Na tej stronie, którą polecała koleżanka, są naprawdę fajne promocje, ale ceny nie są przesadnie zaniżone. Są firmy, gdzie ceny są zaskakująco niskie i na to zdecydowanie trzeba uważać. Taka rada, myślę, że Ci to pomoże.
#2019-05-21 03:41:50 

wieczna_panna

Użytkownik

Tak, tyle to wiem, trochę się w tym temacie orientuję. Dzięki bardzo za te namiary na sprawdzone miejsce. Ogólnie możecie coś fajnego polecić? Jakieś buty sportowe, ale także bardziej stonowane, jakieś fajne stylowo do codziennego użytkowania? ;)
#2019-05-21 05:50:47 

musztarda

Użytkownik

Osobiście mam naprawdę bardzo dobrą opinię o Gazelle, co prawda to nie ta marka, o którą pytałaś na początku, ale moim zdaniem warto rozważyć. Tutaj https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-gazelle/ możesz sobie o nich trochę poczytać. Uważam, że są warte tej ceny. Niesamowicie wygodne, leciutkie, nawet po całym dniu nogi nie są zmęczone. Wygląd kwestia gustu, ale mnie się podobaj ;)
#2019-05-21 08:05:02 

wieczna_panna

Użytkownik

Warto czasem zapytać jak widać. Mnie też się bardzo podobają, dzięki za propozycję, na pewno ją rozważę!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015